Agregaty Prądotwórcze naVstar dostarczają profesjonalne agregaty do pracy ciągłej jak i rezerwowej z całego zakresu mocy.

wynajem agregatów prądotwórczychOd ręki dostępne są jednostki w przedziale od 20 kVA do 1000 kVA. Większe moce oraz wszelkie rozwiązanie nietypowe realizujemy wg. indywidualnych wymagań klientów. Obsługujemy różnego rodzaju imprezy plenerowe, obiekty handlowe, przemysłowe, budowlane, koncerty, bankiety jak i plany filmowe. W wielu miejscach na terenie całego kraju agregaty pracują jako zasilanie maszyn budowlanych czy placów budowy. O różnorodności obsługiwanych przez nas imprez świadczą zamieszczone zdjęcia.

W każdym przypadku do klienta dostarczony zostaje wielokrotnie sprawdzony agregat w wyciszonej obudowie odpornej na działanie warunków atmosferycznych. Wszystkie nasze agregaty charakteryzują się niskim poziomem hałasu i wysoką ekonomiką pracy. Klienci wynajmujący agregaty nie muszą się martwić przeglądami okresowymi oraz utrzymywaniem agregatów w gotowości do pracy. Wszystkie czynności konserwacyjne wykonywane są przez wysoce wyspecjalizowaną kadrę techniczną firmy. W razie potrzeby możemy zaoferować także dobór odpowiedniego agregatu oraz wyposażenia dodatkowego takiego jak kable, rozdzielnice czy też zbiorniki paliwa.

Na życzenie klienta zapewniamy również obsługę do agregatów dostępną na miejscu najmu przez 24 godziny na dobę.